Şartlar ve koşullar

qrmenü web sitesi Kullanım Koşulları

Bu Kullanım Koşulları, qrmenü web sitesini kullanımınızı ve aksi belirtilmedikçe, qrmenü Turkey tarafından sahip olunan veya işletilen veya qrmenü adına işletilen diğer herhangi bir web sitesini veya mobil uygulamayı (toplu olarak "Web siteleri") kullanımınızı düzenler. Web Sitelerini kullanmadan önce lütfen bu Kullanım Koşullarını dikkatlice okuyun.

Şartlar Sözleşmesi

Web Sitelerini kullanarak, bu Kullanım Koşullarını ve qrmenü Genel Çevrimiçi Gizlilik Politikasını (on sekiz yaşında veya daha büyük olan ziyaretçiler için) veya qrmenü Çocukların Çevrimiçi Gizlilik Politikasını (on sekiz (18) yaşından küçük ziyaretçiler için) kabul etmiş olursunuz. yaş) burada referans olarak dahil edilmiştir. Web Sitelerini her kullandığınızda, o sırada geçerli olan Kullanım Koşullarını kabul ettiğinizi yeniden teyit etmiş olursunuz. Bu Kullanım Koşullarına tabi olmak istemiyorsanız, tek çareniz Web Sitelerini kullanmayı bırakmaktır.

qrmenü, bu Kullanım Koşullarını istediği zaman ve tamamen kendi takdirine bağlı olarak değiştirebilir. Değiştirilmiş Kullanım Koşulları, yayınlandıktan hemen sonra geçerli olacaktır ve Web Sitelerini kullanmaya devam ederek, yayınlanan yeni Kullanım Koşullarını kabul etmiş olursunuz. Herhangi bir değişiklikten haberdar olmak sizin sorumluluğunuzdadır. Değiştirilen Kullanım Koşullarını kabul etmiyorsanız, tek çareniz Web Sitelerini kullanmayı bırakmaktır.

hesaplar

Web Sitelerindeki belirli özellikleri kullanmak için bir hesap oluşturmanız ve bir şifre belirlemeniz istenebilir. Kayıt süreçlerinde istendiği gibi kendinizle ilgili doğru, doğru, güncel ve eksiksiz bilgileri sağlamayı, sürdürmeyi ve güncellemeyi kabul etmektesiniz. Başka bir kişinin kullanıcı adını, parolasını veya diğer hesap bilgilerini kullanmak da dahil olmak üzere, herhangi bir kişi veya kuruluşun kimliğine bürünemez veya kimliğinizi veya herhangi bir kişi veya kuruluşla bağlantınızı yanlış beyan edemezsiniz.

Şifrenizin ve hesabınızın gizliliğini korumak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Ve sizin tarafınızdan veya hesabınızı kullanan herhangi biri tarafından yapılan tüm faaliyetlerden tamamen siz sorumlusunuz. Parolanızı başkalarının erişiminden korumayı kabul edersiniz. Hesabınızın ele geçirildiğini düşünüyorsanız, bizimle hemen qrmenu@bykandil.com adresinden e-posta yoluyla iletişime geçmeli veya canlı sohbet hizmetimize bir mesaj göndermelisiniz. Parolanızı korumak için makul özeni göstermemenizin bir sonucu olarak, başka birisinin hesabınızı kullanması nedeniyle qrmenü veya başka bir tarafın maruz kaldığı kayıplar için qrmenü'yü tazmin etmeyi ve zarar görmesini engellemeyi kabul edersiniz.

İptal

qrmenü platformunda siparişinizi verdikten sonra beş dakikaya kadar siparişinizi iptal etme hakkınız bulunmaktadır. Bu noktadan sonra restoran yemeği hazırlamaya başlamış olacak ve bu nedenle iade mümkün olmayacaktır. Şüpheye mahal vermemek için zamanlama, çağrı merkezimizi aradığınız veya canlı sohbet hizmetimize mesaj gönderdiğiniz noktaya göre değerlendirilecektir. Kapıda ödemeli sipariş durumunda, siparişiniz talimat verildiği şekilde teslim edilecek ve nakit sürücü tarafından tahsil edilmelidir. Bir müşterinin binicimize parayı ödemeyi reddetmesi durumunda, qrmenü gelecekteki nakit ödemelerini sınırlama hakkını saklı tutar.

Diğer Kullanıcılar Tarafından Yayınlanan İçerik

qrmenü, Web Sitelerinde diğer kullanıcılar tarafından yapılan herhangi bir gönderideki İçerikten sorumlu değildir ve bu İçeriği desteklemez. qrmenü , Web Sitelerinde üçüncü bir tarafça yayınlanan herhangi bir İçerikle bağlantılı olarak size neden olunan veya neden olunduğu iddia edilen herhangi bir kayıp veya hasardan doğrudan veya dolaylı olarak hiçbir koşulda sorumlu tutulamaz. Web Sitelerinin herhangi bir kişi tarafından kötüye kullanıldığını fark ederseniz, lütfen qrmenü ile qrmenu@bykandil.com adresinden iletişime geçin veya canlı sohbet hizmetimize bir mesaj gönderin.

Kendinizi tehdit altında hissediyorsanız veya başka birinin tehlikede olduğuna inanıyorsanız, derhal yerel emniyet teşkilatı ile iletişime geçmelisiniz.


Web Sitelerinde Yasaklanmış Faaliyetler

Aşağıda, Web Sitelerinde yasa dışı veya yasak olan davranış türlerinin kısmi bir listesi bulunmaktadır. qrmenü, tamamen qrmenü'nün kendi takdirine bağlı olarak, yasaklanmış faaliyetlerden herhangi birine girişen herhangi birini soruşturma ve ona karşı uygun yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. Yasaklanan faaliyetler arasında - bunlarla sınırlı olmamak üzere - aşağıdakiler yer alır:

- Web Sitelerini yerel, eyalet veya federal yasa veya yönetmelikleri ihlal edecek herhangi bir amaçla kullanmak;
- Herhangi bir tarafın fikri mülkiyet haklarını, gizlilik haklarını, tanıtım haklarını, ticari sır haklarını veya diğer haklarını ihlal eden İçerik yayınlamak;
- qrmenü'nün tamamen kendi takdirine bağlı olarak veya yerel topluluk standartlarına göre belirlendiği üzere, yasa dışı, müstehcen, küçük düşürücü, tehdit edici, taciz edici, taciz edici, iftira niteliğinde, nefret dolu veya başka herhangi bir kişi veya kuruluş için utanç verici İçerik yayınlamak;
- Tamamen kendi takdirine bağlı olarak qrmenü tarafından belirlendiği üzere, siber zorbalık teşkil eden İçerik yayınlamak;
- Herhangi bir tehlikeli, yaşamı tehdit eden veya başka şekilde riskli davranışları tasvir eden İçerik yayınlamak;
- Herhangi bir kişinin telefon numaralarını, sokak adreslerini veya soyadlarını yayınlamak;
- URL'leri harici web sitelerine veya herhangi bir HTML veya programlama koduna gönderme;
- İstenmeyen e-posta olabilecek herhangi bir şeyin yayınlanması

×

Alışveriş Sepeti

{{ item.name }}

{{ item.quantity }} x {{ item.attributes.friendly_price }}

Hiç ürün eklenmemiş! Ara toplam: {{ totalPriceFormat }}